PROJE


ARC PRIME |
TERRACE

Projeye Git 
Back
Next
PROJE


ARC PRIME | TERRACE

Projeye Git 
Back
Next
Muhteşem Villa Yaşam Alanları

PROJE ÖZELLİKLERİ

Havuz - Teras Bahçeler
Havuz - Teras Bahçeler

Günün yorgunluğunu kendinize ait bahçenizdeki özel açık havuzunuzda atmak ister misiniz? Sadece bahçe villaya özel havuz… Her biri özel tasarlanmış daireye ait, manzaraya açılan teras bahçeleriyle çok özel ve keyifli bir yaşam….

Konut Kalitesi
Konut Kalitesi

Yerden ısınma sistemi ile evinizde yer kaybı olmadan ısınmak hiç bu kadar ucuz, sağlıklı ve kolay olmamıştı. Dairenizde bulunan merkezi süpürgenin pratik ve esnek yapısı ile dairenizin temizliği büyük oranda kolaylaşacaktır...

Konumu
Konumu

ARC Prime Terrace, Bağlıca’ nın en gözde yerlerinden birinde, Bağlıca Caddesi üzerinden farkedilen bir konumdadır. Proje konumu itibariyle Bağlıca 1 giriş kısmında, Başkent Üniversitesi ve MİT yakınındadır. Yeni açılan bulvar ile şehir merkezine trafiksiz rahat ulaşılır. Aynı zamanda Bağlıca Bulvar’ ı üzerinden ringlere, metro ve Eskişehir Yolu’ na araçsız kolay ulaşımı olan bu bölge, Bağlıca Merkez ve marketlere yürüme mesafesinde olup, Eskişehir Yolu, Mesa Koru, Ümitköy Köprüsü ve Gordion’ a araçla sadece 5 dakika mesafede...Bağlıca’ nın özel konumundaki bu projede yatırım ve yaşam şansını kaçırmayın...

7/24 Güvenlik
7/24 Güvenlik

Güvenlik uygulaması için site genelinde kullanılan, site kontrolü için 7/24 kayıt halindeki kamera sistemleri ve yeni nesil IP özellikli ve akıllı ev alt yapısı içeren görüntülü diyafon sistemi uygulamaları ile ARC Prime Terrace’ da aileniz ve siz evinizde güvendesiniz.

FIRSATLAR

  • Malıköy Satılık Emlak
  • Satılık Teraslı Ev
  • Black Circle Fırsatı

AYRICALIKLAR

Butik Villa Konut
BUTİK MİMARİ PROJELER

ARC Mimarlık “Butik Villa ve Konut” alanında yıllara yayılı tecrübesi ve mimari ekibiyle, yere özgü çözümler sunarak, mekanlara değer katar. ARC Mimarlık; Mimari proje hayalini, uygulama alanındaki yeni teknoloji malzeme ve detay çözümleri tecrübesi ile yoğurarak binalara “sihir” katar.
Yenilkçi Yaşam Teknolojisi
KALİTELİ ÜRÜN VE ÇÖZÜMLER

ARC Prime, kaliteli ve yenilikçi yaşam teknolojileri ile yaşam kalitenizi arttırır. Geberit - Grohe - Vitra-Artema Vitrifiye; Velux Çatı Pencereleri, Megaron çatı sistemleri, Tepe Giydirme Cephe sistemleri, Jotun boya - Akzo Nobel yalıtım ve yapı kimyasallarında bayilik ve çözüm ortaklığı yapar:
Güvenli Yapı Sistemleri
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE GÜVENLİ YAPILAR

ARC Mimarlık artan enerji maliyetleri ve Dünya’ ya verdiğimiz zararın minimize edilmesi için yüksek enerji verimliliği ile sürdürülebilir mimari tasarıma önem verir. Bu nedenle ARC Mimarlık’ ın uzmanlık alanı olan yüksek yalıtımlı çatı - cephe sistemleri projelerde de fark yaratır.
Vitra
Geberit
Rehau
Jotun
Velux
Megaron
Knauf
AkzoNobel
Tepe Beton

HAKKIMIZDA

ARC Group
2009 yılından beri birçok proje için mimari danışmanlık ve anahtar teslimi müteahhitlik hizmeti sunmaktadır. Prestijli ve büyük çaplı projelerde çatı cephe çözümleri alanındaki uzmanlığı; mimari kadrosu ile butik iç mekan uygulama çözümleri ile birleştirmektedir. ARC PRIME markası ile yatırım projelerine devam etmektedir.
20 Yıllık Deneyimli Ekibimizle
ARC Mimarlık

TEKNİK EKİP

Volkan Sipahioğlu
Şeyma Nur Turgut
Doğuş Demirbaş
Murat Çakıcı
Gökçe İspirli
Ata Kaynarca

İDARİ EKİP

Gökhan Arslanoğlu
Neşet Çakmak
İsmail Büyükdoğan
Ersoy Bayraktar
Nilüfer Doğan
Canan Yıldırım

DANIŞMANLARIMIZ

Kerem Yenice
Işıl Ruhi Sipahioğlu
Koray Aktolga
Serdar Doğan
Yavuz Kılıçlı

İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır © 2022 ARC Prime.