PROJE


ARC PRIME |
MALIKÖY

Projeye Git 
Back
Next
PROJE


ARC PRIME |
MALIKÖY

Projeye Git 
Back
Next
Muhteşem Villa Yaşam Alanları

PROJE ÖZELLİKLERİ

Sağlıklı Yaşam Alanları
Sağlıklı Yaşam Alanları

Her detayında kalite barındıran ARC Prime Malıköy, özel olarak tasarlanan doğal ve sağlıklı alanları spor tutkunlarıyla buluşturuyor. Şehirleşmenin getirdiği sorunların varlığının olmadığı, gürültü kirliliği ve hava kirliliğinin en az bulunduğu bu bölge, huzurlu bir yaşam arayanlar için ideal… Çayyolu’na 18 dakika mesafede 4 katlı bahçeli villalarda, Ankara’nın en sakin ve huzurlu alanlarını sunan proje, çağdaş mahalle yaşantısını hedefliyor...

Sosyal Yaşam Alanları
Sosyal Yaşam Alanları

ARC Prime Malıköy, özenle tasarlanan aktivite alanları ile günün bütün stresi ve temposunu anında üzerinizden atarak ayrıcalıklı bir yaşama sahip olduğunuzu hissettiriyor. Günün yorgunluğunu kendinize ait bahçenizdeki özel açık havuzunuzda atmak ister misiniz? ARC Prime Malıköy, sunduğu doğal çocuk oyun alanlarıyla güvenli yaşamı ifade eden “mahalle” kavramını yeniden canlandırıyor..

Güvenlik
Güvenlik

Güvenlik uygulaması için site genelinde kullanılan, site kontrolü için 7/24 kayıt halindeki kamera sistemleri ve yeni nesil IP özellikli ve akıllı ev alt yapısı içeren görüntülü diyafon sistemi uygulamaları ile ARC Prime Bağlıca’ da aileniz ve siz evinizde güvendesiniz.

Konut Kalitesi
Konut Kalitesi

ARC Mimarlık Çatı – Cephe Garanti ve güvencesi, yerden ısıtma sistemi ile evinizde yer kaybı olmadan ısınmak hiç bu kadar ucuz, sağlıklı ve kolay olmamıştı. Kullanılan şömine ısınma işlevi yanı sıra daireye dekoratif bir özellik de sunacaktır. Dairenizde bulunan merkezi süpürgenin pratik ve esnek yapısı ile dairenizin temizliği büyük oranda kolaylaşacaktır...

MİMARİ PLANLAR
MİMARİ PLANLAR

Görüntülemek için tıklayınız

FIRSATLAR

  • Malıköy Satılık Emlak
  • Satılık Teraslı Ev
  • Black Circle Fırsatı

AYRICALIKLAR

Butik Villa Konut
BUTİK MİMARİ PROJELER

ARC Mimarlık “Butik Villa ve Konut” alanında yıllara yayılı tecrübesi ve mimari ekibiyle, yere özgü çözümler sunarak, mekanlara değer katar. ARC Mimarlık; Mimari proje hayalini, uygulama alanındaki yeni teknoloji malzeme ve detay çözümleri tecrübesi ile yoğurarak binalara “sihir” katar.
Yenilkçi Yaşam Teknolojisi
KALİTELİ ÜRÜN VE ÇÖZÜMLER

ARC Prime, kaliteli ve yenilikçi yaşam teknolojileri ile yaşam kalitenizi arttırır. Geberit - Grohe - Vitra-Artema Vitrifiye; Velux Çatı Pencereleri, Megaron çatı sistemleri, Tepe Giydirme Cephe sistemleri, Jotun boya - Akzo Nobel yalıtım ve yapı kimyasallarında bayilik ve çözüm ortaklığı yapar:
Güvenli Yapı Sistemleri
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE GÜVENLİ YAPILAR

ARC Mimarlık artan enerji maliyetleri ve Dünya’ ya verdiğimiz zararın minimize edilmesi için yüksek enerji verimliliği ile sürdürülebilir mimari tasarıma önem verir. Bu nedenle ARC Mimarlık’ ın uzmanlık alanı olan yüksek yalıtımlı çatı - cephe sistemleri projelerde de fark yaratır.
Vitra
Geberit
Rehau
Jotun
Velux
Megaron
Knauf
AkzoNobel
Tepe Beton

HAKKIMIZDA

ARC Group
2009 yılından beri birçok proje için mimari danışmanlık ve anahtar teslimi müteahhitlik hizmeti sunmaktadır. Prestijli ve büyük çaplı projelerde çatı cephe çözümleri alanındaki uzmanlığı; mimari kadrosu ile butik iç mekan uygulama çözümleri ile birleştirmektedir. ARC PRIME markası ile yatırım projelerine devam etmektedir.
20 Yıllık Deneyimli Ekibimizle
ARC Mimarlık

TEKNİK EKİP

Volkan Sipahioğlu
Şeyma Nur Turgut
Doğuş Demirbaş
Murat Çakıcı
Gökçe İspirli
Ata Kaynarca

İDARİ EKİP

Gökhan Arslanoğlu
Neşet Çakmak
İsmail Büyükdoğan
Ersoy Bayraktar
Nilüfer Doğan
Canan Yıldırım

DANIŞMANLARIMIZ

Kerem Yenice
Işıl Ruhi Sipahioğlu
Koray Aktolga
Serdar Doğan
Yavuz Kılıçlı

İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır © 2022 ARC Prime.