PROJE


ARC PRIME | BLACK CIRCLE

Projeye Git 
Back
Next
Back
Next
Muhteşem Villa Yaşam Alanları
Tasarım Ayrıcalığı
Tasarım Ayrıcalığı

ARC Prime Black Circle kütle ve form olarak çevre yapılardan farklı mimari dili ile ayrışan bir yapıdır. Ana cadde üzerinden algılanan biçimi bölgeye yenilikçi bir yaklaşım getiriyor...

Taşıyıcı Sistemi - Malzeme
Taşıyıcı Sistemi - Malzeme

ARC Prime Black Circle taşıyıcı sistemi itibariyle ahşap – çelik – betonarme hibrit yapısıyla depreme dayanıklı ve hafif bir yapıdır. Yüksek yalıtım ve bakım istemeyen, özel çatı – cephe kaplamaları ile dikkat çeker.

7/24 Güvenlik
7/24 Güvenlik

Güvenlik uygulaması için site genelinde kullanılan, site kontrolü için 7/24 kayıt halindeki kamera sistemleri ve yeni nesil IP özellikli ve akıllı ev alt yapısı içeren görüntülü diyafon sistemi uygulamaları ile ARC Prime Terrace’ da aileniz ve siz evinizde güvendesiniz.

 

FIRSATLAR

  • Malıköy Satılık Emlak
  • Satılık Teraslı Ev
  • Black Circle Fırsatı
 

AYRICALIKLAR

Butik Villa Konut
BUTİK MİMARİ PROJELER

ARC Mimarlık “Butik Villa ve Konut” alanında yıllara yayılı tecrübesi ve mimari ekibiyle, yere özgü çözümler sunarak, mekanlara değer katar. ARC Mimarlık; Mimari proje hayalini, uygulama alanındaki yeni teknoloji malzeme ve detay çözümleri tecrübesi ile yoğurarak binalara “sihir” katar.
Yenilkçi Yaşam Teknolojisi
KALİTELİ ÜRÜN VE ÇÖZÜMLER

ARC Prime, kaliteli ve yenilikçi yaşam teknolojileri ile yaşam kalitenizi arttırır. Geberit - Grohe - Vitra-Artema Vitrifiye; Velux Çatı Pencereleri, Megaron çatı sistemleri, Tepe Giydirme Cephe sistemleri, Jotun boya - Akzo Nobel yalıtım ve yapı kimyasallarında bayilik ve çözüm ortaklığı yapar:
Güvenli Yapı Sistemleri
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE GÜVENLİ YAPILAR

ARC Mimarlık artan enerji maliyetleri ve Dünya’ ya verdiğimiz zararın minimize edilmesi için yüksek enerji verimliliği ile sürdürülebilir mimari tasarıma önem verir. Bu nedenle ARC Mimarlık’ ın uzmanlık alanı olan yüksek yalıtımlı çatı - cephe sistemleri projelerde de fark yaratır.
Vitra
Geberit
Rehau
Jotun
Velux
Megaron
Knauf
AkzoNobel
Tepe Beton
 

HAKKIMIZDA

ARC Group
2009 yılından beri birçok proje için mimari danışmanlık ve anahtar teslimi müteahhitlik hizmeti sunmaktadır. Prestijli ve büyük çaplı projelerde çatı cephe çözümleri alanındaki uzmanlığı; mimari kadrosu ile butik iç mekan uygulama çözümleri ile birleştirmektedir. ARC PRIME markası ile yatırım projelerine devam etmektedir.
20 Yıllık Deneyimli Ekibimizle
ARC Mimarlık

TEKNİK EKİP

Volkan Sipahioğlu
Şeyma Nur Turgut
Doğuş Demirbaş
Murat Çakıcı
Gökçe İspirli

İDARİ EKİP

Gökhan Arslanoğlu
Neşet Çakmak
İsmail Büyükdoğan
Ersoy Bayraktar
Nilüfer Doğan
Canan Yıldırım

DANIŞMANLARIMIZ

Kerem Yenice
Işıl Ruhi Sipahioğlu
Koray Aktolga
Serdar Doğan
Yavuz Kılıçlı
 

İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır © 2022 ARC Prime.