PROJE

ARC
PRIME | BUTİK VİLLA APARTMAN


Projeye Git 
Back
Next
PROJE


ARC PRIME |
BUTİK VİLLA
APARTMAN
Projeye Git 
Back
Next
Muhteşem Villa Yaşam Alanları
 

PROJE ÖZELLİKLERİ

KONUT VE MİMARİ KALİTESİ
KONUT VE MİMARİ KALİTESİ

Bu proje Bağlıca’ da eşsiz mimarisi ile dikkat çeker. Çatının tonoz yapısı, özenle seçilen renkler ve özel cephe kaplamaları ile yapı kendi içinde bir ahenk oluşturur. Dairelerde standart olarak bulunan kaliteli ısı yalıtımı, yerden ısınma sistemi ile evinizde yer kaybı olmadan ısınmak hiç bu kadar sağlıklı ve kolay olmamıştı.

SOSYAL YAŞAM ALANLARI
SOSYAL YAŞAM ALANLARI

ARC Prime Bağlıca, özenle tasarlanan yaşantısı ve güçlü komşuluk ilişkileri ile havuz başında partileri ve açık alanda sinema keyfi gibi etkinlik dolu yeni bir hayatı amaçlar. Çocuk oyun alanları, açık havuz ve çevredeki yaşam alanları ile çocukların eğlenerek vakit geçirmelerini hedefler. Şehrin içinde günün yorgunluğu tatil günleri tadında açık havuzda atılır…

GÜVENLİKLİ YAŞAM
GÜVENLİKLİ YAŞAM

Güvenlik uygulaması için site genelinde kullanılan, site kontrolü için 7/24 kayıt halindeki kamera sistemleri ve yeni nesil IP özellikli ve akıllı ev alt yapısı içeren görüntülü diyafon sistemi uygulamaları ile ARC Prime Bağlıca’ da aileniz ve siz evinizde güvendesiniz.

 

FIRSATLAR

  • Malıköy Satılık Emlak
  • Satılık Teraslı Ev
  • Black Circle Fırsatı
 

AYRICALIKLAR

Butik Villa Konut
BUTİK MİMARİ PROJELER

ARC Mimarlık “Butik Villa ve Konut” alanında yıllara yayılı tecrübesi ve mimari ekibiyle, yere özgü çözümler sunarak, mekanlara değer katar. ARC Mimarlık; Mimari proje hayalini, uygulama alanındaki yeni teknoloji malzeme ve detay çözümleri tecrübesi ile yoğurarak binalara “sihir” katar.
Yenilkçi Yaşam Teknolojisi
KALİTELİ ÜRÜN VE ÇÖZÜMLER

ARC Prime, kaliteli ve yenilikçi yaşam teknolojileri ile yaşam kalitenizi arttırır. Geberit - Grohe - Vitra-Artema Vitrifiye; Velux Çatı Pencereleri, Megaron çatı sistemleri, Tepe Giydirme Cephe sistemleri, Jotun boya - Akzo Nobel yalıtım ve yapı kimyasallarında bayilik ve çözüm ortaklığı yapar:
Güvenli Yapı Sistemleri
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE GÜVENLİ YAPILAR

ARC Mimarlık artan enerji maliyetleri ve Dünya’ ya verdiğimiz zararın minimize edilmesi için yüksek enerji verimliliği ile sürdürülebilir mimari tasarıma önem verir. Bu nedenle ARC Mimarlık’ ın uzmanlık alanı olan yüksek yalıtımlı çatı - cephe sistemleri projelerde de fark yaratır.
Vitra
Geberit
Rehau
Jotun
Velux
Megaron
Knauf
AkzoNobel
Tepe Beton
 

HAKKIMIZDA

ARC Group
2009 yılından beri birçok proje için mimari danışmanlık ve anahtar teslimi müteahhitlik hizmeti sunmaktadır. Prestijli ve büyük çaplı projelerde çatı cephe çözümleri alanındaki uzmanlığı; mimari kadrosu ile butik iç mekan uygulama çözümleri ile birleştirmektedir. ARC PRIME markası ile yatırım projelerine devam etmektedir.
20 Yıllık Deneyimli Ekibimizle
ARC Mimarlık

TEKNİK EKİP

Volkan Sipahioğlu
Şeyma Nur Turgut
Doğuş Demirbaş
Murat Çakıcı
Gökçe İspirli

İDARİ EKİP

Gökhan Arslanoğlu
Neşet Çakmak
İsmail Büyükdoğan
Ersoy Bayraktar
Nilüfer Doğan
Canan Yıldırım

DANIŞMANLARIMIZ

Kerem Yenice
Işıl Ruhi Sipahioğlu
Koray Aktolga
Serdar Doğan
Yavuz Kılıçlı
 

İLETİŞİM

Her Hakkı Saklıdır © 2022 ARC Prime.